Diamond Certainty. Biznes diamentowej pewności 💎

Spółka D.I.C. Investment Limited jest częścią międzynarodowej grupy firm DIC – Diamonds International Corporation. Od 2005 roku zajmuje się własną produkcją rzemieślniczą oraz sprzedażą diamentów inwestycyjnych i oryginalnej biżuterii diamentowej. Całe to przedsięwzięcie nazwano Diamond Certainty 💎

Obecnie projekt ten posiada showroomy w Pradze, Bratysławie, Sofiii i Dubaju. DIC jest akcjonariuszem Beurs voor Diamanthandel w Antwerpach i członkiem DDE – Dubai Diamond Exchange. Cała oferowana biżuteria pochodzi z własnych warsztatów i jest chroniona zarejestrowanym znakiem towarowym w całej UE. Każdy diament od spółki DIC ma certyfikat niezależnego, światowego laboratorium gemmologicznego.

Showroom DIC w Pradze

Teraz DIC wprowadza na rynek nowy program o nazwie Bezpieczeństwo Diamentowe / Diamond Certainty, który pozwoli na posiadanie diamentu prawie każdemu, a unikalny system da wielu ludziom możliwość wzięcia udziału w obrotach koncernu i zarobienia interesujących pieniędzy.

Możesz zdecydować o miesięcznej wpłacie rozpoczętej już od 60 USD. Ale jeśli zechcesz przeznaczyć na to więcej, możesz pomnożyć wkład i wystartować od 120, 180, 240 albo 600 nawet do 6 000 USD. Wszystko zależy od Ciebie. Za wpłacone pieniądze możesz w każdej chwili wybrać i odebrać dowolny, diamentowy produkt z naszego sklepu, z naszego salonu, z naszej oferty… Jeśli wybierzesz coś droższego, wykorzystasz zaoszczędzone pieniądze jako kredyt i zapłacisz tylko za saldo. Dodatkowo, co miesiąc dodajemy 10% bonusu od biżuterii do już zaoszczędzonych przez Ciebie pieniędzy.

Jeśli będziesz chciał, możesz pieniądze oszczędzać dalej. Jeżeli będziesz robił regularne wpłaty co miesiąc, będziesz częścią naszego programu lojalnościowego, który zapewni Ci udział w zysku firmy. Oznacza to, że będziesz miał specjalną Premię Lojalnościową, która miesięcznie stopniowo będzie się zwiększała nawet do 10 razy. Jeśli wpłacisz co miesiąc 60 USD, Twoja Premia Lojalnościowa może wynieść do 600 USD. Jeśli zapłacisz 120, 180, 240 czy 600 USD, Twoja Premia Lojalnościowa wyniesie do 1 200, 1 800, 2 400, 6 000 000 USD miesięcznie. Wszystko zależy od Ciebie! Pamiętaj, że możesz liczyć na moją pomoc, wspólnymi siłami wyciśniemy z firmy maksa i hajs się będzie zgadzał 😉

Rynek diamentów na Świecie jest bardzo stabilny, co oznacza bardzo dobre warunki dla wszelkich decyzji inwestycyjnych, skierowanych w tym kierunku. Trzeba pamiętać, że źródło diamentów jest wyczerpywane, każdego roku jest ich coraz mniej. Jednak cena za diamenty zmienia się maksymalnie 2-3 razy w roku, więc w porównaniu ze złotem, gdzie ceny zmieniają się co minutę i dynamicznie rosną w górę i w dół, diamenty są bardzo stabilnymi i konserwatywnymi narzędziami inwestycyjnymi. W dłuższej perspektywie czasu tylko się zwiększają.

Dr Luboš Říha: „Najważniejsze jest to, że tutaj nikt nie może stracić pieniędzy, ponieważ pieniądze każdego inwestora są wspierane przez diamenty i biżuterię naszej firmy, która funkcjonuje na rynku już prawie 15 lat. Kolejną ważną kwestią jest to, że pomimo pasywności, masz pewien udział w obrotach firmy poprzez naszą Premię Lojalnościową.

Pierwszy Event Diamond Certainty we Wrocławiu

5 korzyści wynikających z rejestracji w D.C.

1. Emocje i piękno; diamenty to inaczej mówiąc dzieła sztuki, które obejmujesz w posiadanie.
2. Skoncentrowane bogactwo; dla przykładu 1 kg złota to około 0,5 grama wysokiej jakości diamentu.
3. Łatwa mobilność; a zatem możesz łatwo i bezpiecznie przenosić diamenty z miejsca w miejsce.
4. Każdy diament jest certyfikowany, na skutek czego jest to bezpieczna inwestycja.
5. Cena diamentów jest stabilna, ponadto rośnie w długim okresie i nie podlega inflacji, możemy zatem powiedzieć, że ich wartość jest stała.

💎 Business Event Diamond Club MoneyGenius Wrocław 5/01/2019 🤩

Zacznij już dziś i zadbaj o DIAMENTOWĄ PRZYSZŁOŚĆ SWOJĄ I SWOJEJ RODZINY!

Dołącz do projektu SuccessFul Way! 💎

A jeśli wciąż zastanawiasz się czy dołączyć… Zobacz darmowy Webinar online 👇