Dlaczego jednym udaje się zarabiać w Internecie, a innym nie?

Przez wiele lat zadawałem sobie to pytanie, wnikliwie obserwowałem innych i siebie, żeby znaleźć na nie odpowiedź. Zawsze wystawiałem sobie jakąś ocenę i do tej oceny odnosiłem poczynania innych. Jeśli ludziom szło gorzej niż mi, to moja ocena rosła, a ich malała – myślałem arogancko, że są głupsi ode mnie.

Jednak trafiałem również na ludzi, którzy z góry wydawali się głupsi ode mnie, mniej zaradni, mniej zorganizowani – w zasadzie tacy, których życie to jedna wielka, ciągła improwizacja, ale… osiągali stale coraz lepsze rezultaty, aż w końcu ich rezultaty były lepsze od moich.

Wiesz dlaczego mają efekty?

Bo podjęli działanie i stale je kontynuują.

Jest kompletnie bez znaczenia kim jesteś, jak inteligentny jesteś, ile masz pieniędzy w portfelu i z jakiego miejsca zaczynasz. To co zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce, to zdolność do ciągłego działania, nawet jeśli początkowo efekty nie będą widoczne.

Jeśli chcesz zarabiać w Internecie i wykażesz się konsekwencją, to odniesiesz sukces! Ludzie, którzy konsekwentnie idą do celu w końcu go osiągają. Ważne, żeby mieć cel. Nie możesz pracować tylko po to żeby mieć zajęcie, tak samo jak nie możesz pracować tylko dla pieniędzy.

Dla mnie pieniądze są narzędziem, które ma zapewnić mi wolność – nie pracuje po to, żeby zarobić pieniądze i je przejeść – pracuję po to, żeby zarobić jak najwięcej pieniędzy, które z kolei będą pasywnie zarabiały na mnie – to one mają finansować moje wygodne życie.

To bardzo ważne z punktu widzenia celu – musisz wiedzieć po co są Ci pieniądze, co chcesz dzięki nim osiągnąć, a później wystarczy po prostu DZIAŁAĆ, konsekwentnie, do przodu, aż osiągniesz to co planujesz.

Musisz zdawać sobie sprawę, że 95% osób, które czyta taki wpis i tak nic nie zrobi. Prawdopodobieństwo, że Ty nic nie zrobisz jest duuużo wyższe niż to, że weźmiesz się do pracy.

Nie ma tutaj magicznych sztuczek motywacyjnych – albo pragniesz czegoś od życia i jesteś gotów o to walczyć, albo nie jesteś i przegrywasz. Nikt Cię nie zmotywuje, jeśli Ty sam nie masz wewnętrznej chęci osiągnięcia czegoś w życiu.

W tej grze są tylko dwie ligi:

Liga Mistrzów – znajdziesz tam ludzi systematycznie pracujących na swój sukces, którzy codziennie podejmują działanie i nie spoczną zanim go nie osiągną.

Liga Przegranych – znajdziesz tam ludzi, którym wydaje się, że coś zrobili – w rzeczywistości tacy ludzie wypadają na pierwszym zakręcie w zderzeniu z wyzwaniami.

Dobra wiadomość jest taka, że nawet jeśli grasz w Lidze Przegranych, to możesz awansować do Ligi Mistrzów. To zależy tylko od Ciebie, Twojego celu, pracy, determinacji, odwagi, pracowitości i systematyczności…

Żeby awansować do Ligi Mistrzów >> PRZEJDŹ TUTAJ <<


Szymon Miller

Człowiek, mający niepohamowany apetyt na ciekawe życie, determinację i chęci ✌️

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.