Money2Money, potocznie nazywany również M2M, to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

Program Partnerski M2M to program, dzięki któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej.

Idea programów partnerskich polega na tym, że dołączając do takiego programu stajesz się niejako pośrednikiem firmy Money2Money i jesteś wynagradzany za skuteczną promocję rozmaitych usług.

Działa to dokładnie tak jak każdy biznes, z tą różnicą, że Ty nie zajmujesz się przygotowaniem produktu czy usługi. Żeby zarabiać nie musisz nic tworzyć, produkować, projektować, obsługiwać Klienta.

Szymon Miller jednym z najlepszych wydawców Programu Partnerskiego Money2Money

Zarabianie w Sieci Bez Inwestycji jest Możliwe, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

1. ILE ZAPŁACĘ ZA SZKOLENIE W PROGRAMIE?

NIC! SZKOLENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIC CIĘ NIE KOSZTUJE POZA TWOIM CZASEM OCZYWIŚCIE.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ulicy Leszno 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000588980, posiadająca numer NIP: 527-27-51-881 i REGON: 363096183

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

TAK! Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Swój pierwszy dochód uzyskasz już po zakończeniu 3 etapu – szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie.

5. DLACZEGO MUSZĘ PODAWAĆ PODCZAS REJESTRACJI W PROGRAMIE SWÓJ PESEL I NUMER KONTA?

PESEL podajesz po to, aby firma mogła wystawić Ci rachunek oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane.
Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twą pracę.

6. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ?

Jak pisałem w punkcie 4. swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc 3 etap szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności, z reguły trwa to od tygodnia do dwóch miesięcy.

7. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W TRAKCIE SZKOLENIA, BĄDŹ PO NIM, Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?

TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

8. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PODSTAWOWE SZKOLENIE MOGĘ NADAL ZARABIAĆ?

TAK! Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem specjalne szkolenie z Automatyzacji Biznesu, w którym nauczę go jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, by efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

9. CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

NIE! Nasz program przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i TO czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś.

10. CZY MUSZĘ SIĘ DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZYWAĆ?

NIE! Jak już wcześniej wspominałem, do niczego się nie zobowiązujesz. Nie musisz podpisywać żadnych umów, ponieważ działamy na zasadach programu afiliacyjnego, czyli dobrowolnej współpracy. Akceptujesz jedynie regulamin, który definiuje zasady współpracy. W każdym momencie, jeżeli stwierdzisz, że to nie jest praca dla Ciebie, możesz zrezygnować bez podawania przyczyny.

11. „OK. WSZYSTKO PIĘKNIE, TYLKO CZY KTOŚ JUŻ Z WAMI ZARABIA?”

Na poparcie wcześniejszych informacji poprosiłem obecnych partnerów projektu, aby opowiedzieli, jak wygląda współpraca z ich punktu widzenia oraz aby pokazali przykładowe wyniki swojej pracy >> TUTAJ << Mam nadzieję, że poniższe historie uzmysłowią Ci, że każda osoba może zmienić coś w swoim życiu 🙂

Program Zarabiaj w Internecie Bez Inwestycji przeznaczony jest dla osób:

  • Pełnoletnich,
  • Posiadających Polski meldunek,
  • Posiadających dokument tożsamości (Dowód osobisty bądź Paszport),
  • Dla osób, które chcą odmienić swoje życie i móc zarabiać nie inwestując przy tym swoich funduszy!

Skontaktuj się ze mną, a dam Ci 100% zaangażowania i GWARANCJĘ, że nauczę Cię zarabiać pieniądze w Internecie w niecałe 6 miesięcy 😉

KONTAKT