Skończ z przeciętnymi znajomymi!

Jeśli przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych oraz prowadzeniu swojego Biznesu w Internecie będziesz brał pod uwagę „rady” swoich znajomych lub członków swojej rodziny, to lepiej nie zaczynaj, bo i tak poniesiesz klęskę!

Przeciętne osoby mogą Cię jedynie nauczyć jak być przeciętnym!

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze w Internecie to rozmawiaj o tym i bierz przykład TYLKO i WYŁĄCZNIE od osób, które udowodniły, że potrafią inwestować i zarabiać pieniądze online.

WAŻNE! Jeśli masz w swoim najbliższym środowisku osoby pesymistyczne, szukające w życiu bezpieczeństwa oraz takie, które podcinają Ci skrzydła, to MUSISZ WYWALIĆ je ze swojego życia! 

Każdy z nas jest wypadkową 5 osób, z którymi spędza najwięcej czasu. To jest zasada stara jak Świat. Nawet jeśli myślisz, że jesteś silny i Twoi negatywni znajomi nie mają na Ciebie wpływu, to powiem Ci, że się bardzo mylisz.

Nie będę teraz wyjaśniał dlaczego tak się dzieje. Jeśli interesuje Cię ten temat, przeszukaj dokładnie Internet. Szczególnie polecam Ci posłuchanie Fabiana Błaszkiewicza (audiobooki Synergia Mocy).

Jak nie przejmować się opinią innych?

Około 98% Polaków NIE REALIZUJE SWOICH MARZEŃ i NIE JEST SOBĄ, tylko dlatego, że PANICZNIE BOI SIĘ OPINII INNYCH

Przejmowanie się tym „co inni sobie pomyślą na mój temat” to główny powód tego, że nie masz w życiu tego co chcesz i umrzesz nieszczęśliwy…

CO ROBISZ SAMEMU SOBIE JAK KŁAMIESZ, ZAZDROŚCISZ, OCENIASZ?

MORALNOŚĆ NIGDY nie jest Twoja! Rób tylko to co jest zgodne z Twoim SUMIENIEM.

Żyj po swojemu, albo przestań żyć! BO ŻYCIE WEDŁUG ZASAD NARZUCANYCH PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO (często ciemnogród) TO NIE ŻYCIE, A NIEWOLNICTWO na WŁASNE ŻYCZENIE!

Daj mi feedback – nie hejtuj! Wspierajmy się nawzajem, a osiągniemy WSZYSTKO na czym nam zależy 🙂

Jak radzić sobie z trudnymi ludźmi?

Jak odpuścić?

Nie przejmujesz się opinią innych, jeśli wiesz czego chcesz!

Historia, która na zawsze odmieni Twoje ŻYCIE!

Pewnego dnia, rankiem przyszedł do mnie jakiś mężczyzna i powiedział:
– Jesteś boski.

Odpowiedziałem:
– Masz rację!

W tym czasie przyszedł drugi mężczyzna i powiedział:
– Możesz się niemal równać z diabłem.

Odpowiedziałem mu:
– Masz rację!

Pierwszy mężczyzna trochę się zaniepokoił. Powiedział:
– Jak to możliwe? Przecież obaj nie możemy mieć racji.

Odpowiedziałem mu:
– Nie tylko wy dwaj, lecz miliony ludzi mogą mieć rację mówiąc o mnie. To, co mówią na temat mojej osoby, tak naprawdę określa ich samych. Przecież mnie nie znają! To niemożliwe, bo nie poznali samych siebie. To co mówią, to zaledwie ich własna interpretacja.

Mężczyzna zapytał:
– W takim razie kim jesteś? Jeśli to tylko moja interpretacja, że jesteś boski i jego interpretacja, ze jesteś diabłem, to kim jesteś?

Powiedziałem:
– Jestem sobą. Nie posiadam interpretacji siebie i nie jest mi potrzebna. Jestem po prostu szczęśliwy będąc sobą, cokolwiek to oznacza. Jestem szczęśliwy będąc sobą.

Nikt nie może powiedzieć niczego o TOBIE…

Cokolwiek ludzie mówią – mówią to tylko o SOBIE!

Ale Ty stałeś się rozdygotany, ponieważ nadal kurczowo trzymasz się fałszywego centrum. Fałszywe centrum jest zależne od innych, więc stale przejmujesz się tym, co inni mówią o Tobie.

Zawsze podążasz za innymi, starasz się być godny szacunku, nieustannie dekorujesz swoje ego. To samobójstwo.

Zamiast przejmować się tym, co mówią inni ludzie, lepiej zacznij patrzeć do wewnątrz, aby znaleźć tam siebie!

Żyj własnym życiem i nie patrz na to co inni mówią na Twój temat 😉

Ogromna większość społeczeństwa nie odróżnia moralności od sumienia. Ludzie przejmują się opiniami nieudaczników życiowych i tak bardzo przejmują się nimi, że przestają realizować swoje pasje i marzenia. Ludzie Ci, żyją do śmierci nie swoim życiem… Po co więc żyć, jeśli nie można żyć po swojemu?

Ty także jesteś BARANEM?

Żyjesz swoim życiem? Czy robisz to co inni?

Nie chcę Cię obrazić tym filmem, ale dać Ci kopa w DUPĘ!

Robiłem dokładnie to samo co 97% ludzi w Polsce – byłem większym Baranem od Ciebie, ale nie byłem na tyle baranem, żeby zauważyć, że to co robię jest bez sensu, że martwiąc się opinią innych, tak naprawdę uśmiercam się za życia!

Jeśli będziesz martwił się tym co powie o Tobie Twoja żona, i będziesz robił to czego nie chcesz, tylko dlatego, żeby się jej przypodobać, to stracisz swoje życie i nikt nie da Ci nowego.

Nie marnuj swojego pięknego ŻYCIA! Odważ się myśleć po swojemu i żyj tak jak chcesz, tak jak mówi Ci Twoje serce, a nie rozum…

W końcu zobaczysz co straciłeś przez te wszystkie lata, kiedy patrzyłeś się na to co pomyślą o Tobie inni.

Przeszłość, przeszłością.. Przeszłość nie jest już dla Ciebie ważna. Myśl o przyszłości, bo tam spędzisz resztę swojego życia!

To właśnie DZISIAJ jest PIERWSZY DZIEŃ TWOJEGO NOWEGO ŻYCIA 😎
TO SUPER POZYTYWNA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE!

ODWAŻ SIĘ ŻYĆ 🤩

Pozdrawiam Cię mocno i trzymam kciuki za Twoje nowe życie 😉

Szymon Miller