„MoneyGenius” to książka zmieniająca mentalność finansową i ucząca w jaki sposób myśleć o pieniądzach. Zawiera w sobie zasady, które po przeniesieniu do naszego obecnego życia, zapewnią nam przedsiębiorcze myślenie oraz działanie. Książka zawiera studia przypadku, jak i doświadczenia autora, bezpośrednio rzutujące na życie kursantów i jego samego.

Książka uczy w jaki sposób nastawić się do zarabiania online, ale również co zrobić, by osiągnąć sukces w pracy przez Internet. Została stworzona w oparciu o Projekt MoneyGenius

📗 Książka „MoneyGenius” prosto z DUBAJU 😍

Autorem książki jest Łukasz Kafel – Mentor i Założyciel Projektu MoneyGenius™. Od kilku lat prowadzi Projekt SuccessLife™, jest również właścicielem projektów SuccessFul Way™ & Life&Career System™. Wszystkie te projekty pomagają znacząco zmieniać ludzkie życie. Trener mentalny i biznesowy. Zajmuje się tworzeniem wizerunku (Personal Branding) oraz e-marketingiem. Specjalista od budowania Społeczności i Marki Osobistej. Podróżnik – mówi w 4 językach, dotychczas odwiedził ponad 20 krajów.

Książka „MoneyGenius” jest dostępna wyłącznie dla uczestników Projektu MoneyGenius 🙂