Limitless Freedom

Na początku chcę Ci powiedzieć WPROST, że Limitless Freedom to przede wszystkim Projekt dający Nieograniczoną Wolność, dzięki Dochodowi Pasywnemu!

Ten Projekt jest dla osób, które 👇

 • chcą się dowiedzieć jak zarabiać pasywnie
 • chcą podjąć właściwą decyzję, czy jest to dla nich
 • pragną zmienić całkowicie swój styl życia

Limitless Freedom to projekt unikatowy, który wprowadza pewną rewolucję wśród biznesów, które miałem dotychczas okazję współtworzyć. Nie jest to projekt związany z konkretną firmą. LF to idea, wiedza oraz sposób na to, by zarabiać pieniądze w Internecie. Postaram się jak najlepiej wytłumaczyć na czym projekt polega i dlaczego warto się nim zainteresować.

Dochód pasywny

Pasywne zarabianie w Internecie jest możliwe, jednak trzeba zrozumieć cały mechanizm. Żeby wytłumaczyć czym ten projekt jest, krótko opiszę jak wygląda branża online.

Szymon MillerLimitless Freedom

W Internecie działają trzy rodzaje biznesów 👇

 1. Bezpieczny biznes typu A
 2. Ryzykowny biznes typu B
 3. Pseudobiznes typu C

Biznes typu A

Biznes typu A to biznes stabilny. To firma, która jest na rynku kilkanaście lat i ma ustabilizowaną pozycję. Jest to biznes bardzo bezpieczny. Biznes typu A daje niewielkie zyski w długim czasie, jednak daje gwarancję, że nic się z nim złego nie stanie. Gwarancja bierze się stąd, że taka firma przetrwała już wiele burz na rynku. Działanie z taką firmą daje przede wszystkim spokój i stabilność zarobku.

Najlepsze biznesy typu A poznasz w projektach MoneyGenius i SuccessFul Way

Biznes typu B

Biznes typu B to biznes ryzykowny. To Start-Up, czyli firma która powstała i ma określony cel. Biznes typu B nie ma jeszcze ustabilizowanej pozycji na rynku, ale ma wizję. Plan tego co dana firma chce wprowadzić (realny produkt bądź usługa) jest przekonujący. Działanie z tego typu firmą niesie za sobą pewne ryzyko, jednak pozwala zarobić bardzo dużo i to w krótkim czasie. Rozpoczynając działanie z taką firmą musisz być świadomy ryzyka straty, jeśli dana firma sobie nie poradzi. Przede wszystkim możesz wtedy stracić swój czas.

W Limitless Freedom działamy z biznesami typu B

Jednak jeśli firmie typu B się uda, a Ty budowałeś biznes z tą firmą od początku lub dołączyłeś dość wcześnie, to istnieje duża szansa, że zarobisz ogromne pieniądze i osiągniesz spektakularny sukces.

Biznes typu C

Biznes typu C to tak naprawdę pseudobiznes. Innymi słowy, to firma krzak, gdzie nie wiadomo nawet kto stoi za danym przedsięwzięciem. Taka firma powstaje zazwyczaj w raju podatkowym, w którym nie można jej nawet sprawdzić. Pseudobiznes typu C znika po kilku miesiącach działania. Biznesy typu C to wszelkiego rodzaju scamy, hyipy oraz piramidy, których w mojej ocenie należy w Internecie unikać.

Zawsze sprawdzaj 👇

 • Co to jest za firma
 • Czy właściciel jest znany
 • Czy znamy imiona i nazwiska osób decyzyjnych w danym przedsięwzięciu
 • Kto za tym stoi
 • Czy firma posiada realny produkt lub usługę

Aby uniknąć współpracy z pseudobiznesem typu C, sprawdź czy dana instytucja nie znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego!

Co to jest Limitless Freedom?

Limitless Freedom jest Projektem umożliwiającym zarabianie pieniędzy z biznesami typu B. Jednym słowem, istnieje pewne ryzyko, jednak jest olbrzymia szansa zarobienia niewyobrażalnych pieniędzy w krótkim czasie. Biznesy mogą się zmieniać, natomiast projekt gwarantuje dostęp do skrupulatnie wyselekcjonowanych biznesów typu B. Na rynku pojawia się wiele Start-Upów, które starają się zdobyć uwagę wielkich liderów, by Ci zaczęli z nimi działać. Sam, dzięki mojej silnej pozycji w branży internetowej, otrzymuję dziesiątki tego typu propozycji każdego miesiąca. Dzięki temu mam możliwość weryfikacji wszystkich firm, które pojawiają się na rynku. W projekcie Limitless Freedom znajdziesz najlepsze biznesy typu B, które mają największą szansę podbić rynek i dać Ci upragnioną Wolność Finansową!

Szymon Miller z Fantą w Dubaju 😀

„W Limitless Freedom działamy ze Start-Upami. To projekt dla osób, które nie mają czasu lub nie chcą polecać biznesu dalej. Mówiąc wprost wpłacasz kasę i w zależności od wysokości wpłaty otrzymujesz % z zysków firmy. Polecać też można, ale nie jest to konieczne, by dobrze zarabiać” ~ Szymon Miller

Dlaczego warto zainteresować się Limitless Freedom?

 1. Znamy ludzi, którzy stoją za danym przedsięwzięciem
 2. Spotykamy się z osobami decyzyjnymi w danym biznesie
 3. Mamy stały kontakt z najważniejszymi osobami danej firmy

Wszystko dlatego, że chcemy w sposób jak najbardziej rzetelny przedstawiać konkretne informacje wszystkim członkom projektu Limitless Freedom. To daje gwarancję, że każdy biznes, który zamieszczamy w LF jest biznesem, któremu przypatrywaliśmy się od dłuższego czasu, a w związku z tym, dokładnie przez nas przeanalizowanym. Podsumowując, każdy Biznes typu B, który znajdziesz w naszym projekcie z całą pewnością wart jest uwagi i rozpoczęcia z nim współpracy.

Ten projekt nie jest dla wszystkich!

Projekt Limitless Freedom nie jest dla wszystkich! On jest tylko dla tych, którzy chcą w krótkim czasie całkowicie odmienić swoje życie!

Aby rozpocząć Projekt Limitless Freedom, przejdź na stronę: http://szymonmiller.com/Limitless-Freedom i wykonaj etap pierwszy, a następnie: Skontaktuj się ze mną 😉
Napisz, czego się dowiedziałeś, jaką masz motywację i cele – daj znać, że ukończyłeś etap numer 1 i chcesz otrzymać dostęp do drugiego etapu 👍