Witam Cię serdecznie w etapie numer 1 projektu Limitless Freedom!

Zanim przejdziemy do rozpoczęcia Twojej przygody w Projekcie – chciałbym Ci wyjaśnić – czym jest projekt Limitless Freedom, co może Ci dać i co koniecznie musisz zrozumieć. Bardzo Cię proszę wysłuchaj nagrania!

Obejrzyj teraz czym jest LF 👇

Zanim zaczniesz zarabianie chcę – żebyś stał się osobą świadomą. Nie uczyli tego w szkole, ale dzięki temu projektowi, masz szansę poznać tę wiedzę i zmienić całe swoje życie! Niestety 2 na 3 firm bankrutują w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Tylko nieliczne firmy wytrzymują pierwsze 2 lata. Prowadzenie własnego biznesu jest ciężkie i nie daje Ci żadnej gwarancji zysku, a niejednokrotnie spore straty. Współpracując z firmami, które pokażemy Ci w Limitless Freedom rozpoczęcie Twojego biznesu będzie o tyle lepsze, że tutaj nie tylko Ty będziesz odpowiedzialny za swój sukces, ale również inni ludzie, którym zależy na tym, by firma jak najlepiej prosperowała. Nierzadko będziesz miał okazję na stworzenie niesamowitego Biznesu w oparciu o Marketing Sieciowy, który może zapewnić Ci Wolność Finansową! Jest to idealny moment na start 🙂 Jeśli masz świadomość tego co przeczytałeś, to możesz śmiało rozpoczynać swój biznes i może to być Twoja ogromna szansa na zamianę całego Twojego życia!

Zanim przystąpisz do kolejnego etapu, chcę byś był osobą świadomą do czego dążysz oraz jakie nastawienie mieć powinieneś. Robiąc i wiedząc to co dotychczas robiłeś, czy wiedziałeś – nie zda egzaminu. Musisz zmienić swoją mentalność i przyswoić wiedzę, która pozwoli Ci działać na zupełnie innym poziomie. Chcę współpracować z ludźmi inteligentnymi pod względem finansowym – mam dla Ciebie kilka bardzo ważnych nagrań, które chcę, żebyś odsłuchał, a następnie wypisał w zeszycie, bądź w notatniku na komputerze wnioski czego się dowiedziałeś.

To bardzo ważne, gdyż tylko przyswojenie tej wiedzy i napisanie mi wniosków, jakie się pojawiły w Twojej głowie po przesłuchaniu nagrań pozwolą Ci w pełni ukończyć ten etap. Zatem przejdź teraz do nagrań 👇

Na samym początku dowiedz się czym jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy! Dowiedz się gdzie przez całe swoje życie byłeś i jak wpajano Ci do głowy, byś w tym miejscu pozostał. Następnie dowiedz się z tego nagrania w jaki sposób możesz zmienić całkowicie swoje życie, zmieniając swoje miejsce w Kwadrancie!

Kiedy już wiesz co może uczynić Cię bogatym i jak musisz diametralnie zmienić to co robiłeś dotychczas w swoim życiu, dowiedz się teraz czym jest Biznes XXI Wieku oraz jak w projekcie Limitless Freedom możesz z-duplikować to działanie!

Jeśli to wszystko czego się dowiedziałeś dzięki nagraniom powyżej jest dla Ciebie zrozumiale, możesz wyruszać w podróż ku Wolności Finansowej! Proszę Cię – odezwij się do mnie w wiadomości na Messenger i napisz mi co zrozumiałeś, czego się nauczyłeś oraz jakie masz cele. Zależy mi tylko na ludziach, którzy faktycznie chcą zmienić swoje życie i gorąco pragną żyć na własnych zasadach! Po krótkiej rozmowie dam Ci dostęp do 2 etapu, nie zawiedź mnie i napisz jeszcze dzisiaj!

Czekam na Twoją wiadomość!

Napisz do mnie na Messenger!

Kiedy do mnie napiszesz, pomogę Ci dołączyć do projektu Limitless Freedom!

Otrzymasz gotowy system, który będzie pracował i zarabiał za Ciebie!
(Strony – Filmy – Narzędzia – Wsparcie)

Otrzymasz ode mnie zaproszenie do Świata „Limitless Freedom
Tajnego forum, gdzie będziemy się rozwijać i zarabiać coraz więcej!

Otrzymasz cały system działania, dzięki czemu Twoje zarobki będą nieograniczone!

Napisz do mnie na Messenger!

Czekam na Twoją wiadomość!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:

1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA WSTĘPNEGO DO LIMITLESS FREEDOM
2. WYSŁUCHAJ POZOSTAŁYCH NAGRAŃ NA TEMAT INTELIGENCJI FINANSOWEJ.
3. NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER Szymon Miller (Napisz, czego się dowiedziałeś, jaką masz motywację i cele – daj znać, że ukończyłeś etap numer 1 i chcesz otrzymać dostęp do drugiego etapu)

Czas na wykonanie zadania: 2 dni, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!
Etap da się zrealizować w max. 30 minut!

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Szymon Miller!

Powodzenia i do usłyszenia niebawem
Szymon Miller
Strona internetowa SZYMONMILLER.com to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.

Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: SZYMONMILLER.com mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej w Internecie zapoznaj się
👇
>> ZASADY WSPÓŁPRACY <<