W♡LN♡ŚĆ 🌴 🥥 i…
#WSPANIAŁE #ŻYCIE 🌞 ✈️ 🗺️ 🌅

95% SUKCESU to POZYTYWNE NASTAWIENIE i ENTUZJAZM!

Mam MARZENIE i Jestem ABSOLUTNIE PEWIEN, że je ZREALIZUJĘ, ale POTRZEBUJĘ TWOJEJ POMOCY!

Wraz z osobami, które już mi pomagają (organizacja #SzymonMrAdvice™️), ale także z Tobą (tak Tobą, który właśnie czytasz to zdanie), wyciągniemy dosłownie MILIONY osób z „wyścigu szczurów”, w jakim żyją na co dzień!

Pokażemy ludziom jak żyje się życiem WYKREOWANYM przez SAMEGO SIEBIE!

Damy przykład i nauczymy każdego kto tylko zechce, tego Jak ZARABIAĆ PIENIĄDZE w Internecie, bawiąc się przy tym i pomagając innym.

Sprawimy, że Miliony ludzi na całym Świecie doświadczy FINANSOWEJ WOLNOŚCI i resztę swojego życia spędzi w SZCZĘŚCIU i RADOŚCI!

Warto w życiu robić TYLKO to czego się pragnie, dobrze się bawić, a przy tym ZARABIAĆ PIENIĄDZE!

Większość z nas, żyje teraz życiem na bardzo, bardzo niskim poziomie. Ludzie boją się nawet pomyśleć o czymś wspaniałym, a przecież każdy z nas zasługuje i jest zdolny czerpać z wszystkich bogactw i dobrodziejstw naszego Wszechświata.

Pierwszym i moim zdaniem najważniejszym problemem współczesnego człowieka, jest brak umiejętności zarabiania pieniędzy poza standardową pracą.

Nie chce na początku zbyt mocno Cię dołować i nie powiem Ci o tym, że praca na etacie to najbardziej ryzykowne podejście do zarabiania pieniędzy w XXI wieku.

To co chcę Ci pokazać, to możliwość dorobienia „po godzinach”, to szansa na może niewielkie pieniądze na początek (wypłata rzędu 500 – 1 200 zł miesięcznie), ale miej na uwadze to, że na współpracę poświęcisz tylko 2-6 godzin na tydzień i co ważne nie będziesz musiał nawet wychodzić z domu (Świat wkroczył w epokę informacji, więc pracujemy przez Internet, telefon, Skype, FB itp.)

Pamiętaj też o tym, że pomimo tego, że wynagrodzenie nie jest duże jak na początek, to w Biznesie XXI wieku, zarabiamy latami i dostajemy wynagrodzenie za raz wykonaną pracę!

Wiesz co to jest przychód pasywny? Pewnie o tym nie słyszałeś i radzę Ci, nie pytaj swoich „przeciętnych” znajomych czy oni słyszeli o tym, żeby dostawać pieniądze latami za raz wykonaną pracę. Twoi jak i moi znajomi powiedzą Ci tylko tyle, żebyś „uważał”, „żebyś lepiej znalazł sobie dodatkową pracę na myjni samochodowej lub w McDonalds, a nie pracował w Internecie!” Dla nich jest to absolutną prawdą, bo nie znają nikogo, kto zarabia pasywnie.

Ja pracuję tam gdzie chcę, na plaży i pod palmami. Mogę pracować w Dubaju, Tajlandii czy na Malediwach. Chcesz być WOLNYM CZŁOWIEKIEM? Napisz do mnie 😉

HISTORIA, po której zrozumiesz, że pracując na etacie stajesz się NIEWOLNIKIEM i zawsze będziesz BIEDNY…

Jesteś o krok przed sukcesem, bo znasz już mnie, czyli osobę, która zarabia pieniądze, nawet wtedy kiedy nie pracuje, nawet wtedy kiedy śpi. Chcesz dowodów? Napisz do mnie – dam Ci dowody.

To, że czytasz teraz tą wiadomość, to jest już mój wielki SUKCES, bo większość osób zamyka stronę po przeczytaniu kilku pierwszych zdań. Sorry, takie mamy społeczeństwo.

Badania naukowe pokazują jasno, że prawie 90% osób (to aż 9 osób na 10!!!) czytających ten tekst jest przekonana, że mam wobec nich złe zamiary.

Tylko 12% osób, z którymi się komunikuje wie, że jest dokładnie na odwrót i moje zamiary są czyste, a to co mam do przekazania WPŁYNIE POZYTYWNIE na obydwie strony. 

Całe szczęście są ludzie, którzy podejmują się walki z „przeciętniactwem, marudzeniem i obwinianiem innych za własne nieudane życie”. Ja należę do tych, którzy walczą o lepszą Polskę, o to żeby Polacy wyszli z durnych kompleksów i zaczęli wierzyć w siebie i zmieniać swoje życie na lepsze!

Jestem ZMOTYWOWANY NA WIĘCEJ i dzielę się swoją POZYTYWNĄ ENERGIĄ z innymi.

Ja pomogę Ci zarabiać dodatkowe kilka tysięcy złotych (na początek może kilka stówek), bez konieczności zmiany pracy, w której jesteś obecnie, a Ty dasz mi część swojej pozytywnej energii, bez której Ja nie jestem w stanie żyć 🙂

Pomożesz mi?

Jeśli naprawdę zdecydujesz się mi pomóc, to nawet nie zauważysz, jak Twoje życie zmieni się na lepsze, i nie mówię tu tylko o kwestiach oczywistych takich jak większe pieniądze, ale mam na myśli coś znaczenie ważniejszego…

Pamiętaj „To co dajesz od siebie innym, bez oczekiwania na zapłatę, powraca do Ciebie ze zdwojoną siłą! Zawsze wraca!” Daj więc coś od siebie – pomóż mi, a zostaniesz sowicie wynagrodzony i co ważniejsze poczujesz, że żyjesz, bo będziesz ratował wiele ludzkich istnień…

Komu mogę pomóc?

Moje działania skierowane są na pomoc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Chcę, żeby każdy z nas był w 100% WOLNYM CZŁOWIEKIEM!

Odezwij się do mnie i LECIMY z TEMATEM, ZARABIAMY KASĘ i ZMIENIAMY ŚWIAT na LEPSZY! ✌️

WOLNYM pod każdym względem. Finansowym, mentalnym, fizycznym i każdym innym. Pragnę, żebyś Ty także mógł w każdej chwili sam decydować o swoim życiu. Jeśli chcesz przez najbliższe 23 godziny spać, to po prostu idź spać! Nie musisz nikogo o tym powiadamiać, nie musisz wcześniej tego planować.

Jeśli chcesz za 6 miesięcy polecieć w Kosmos, to polecisz w ten KOSMOS!

Jeśli chcesz wybudować szkołę, szpital i wodociąg dla ludzi gdzieś w południowej Kenii, to zrobisz to, masz na to środki i ludzi, którzy Ci z przyjemnością w tym pomogą!

Możesz robić co zechcesz, kiedykolwiek zechcesz, na własnych warunkach. Czegóż chcieć więcej?

Jestem Zmotywowany na WIĘCEJ i mam nadzieję, że Ty także nie zadowalasz się w życiu „przeciętnością”!

Pozdrawiam Cię ciepło i do zobaczenia!

SZYMON MILLER