Pierwszy Milion brzmi znakomicie i musisz wiedzieć, że droga do pierwszego miliona jest łatwa, ale tylko dla tych, którzy już ją znają – jednocześnie wydaje się piekielnie trudna, dla tych, którym dziś trudno zarobić więcej niż 3 000 zł miesięcznie. Za chwilę poznasz 3 sekrety, które pomogą Ci zrozumieć Twoją drogę do pierwszego miliona.

Pierwszy Milion – Sekret 1 – Myśl o Milionie.

Twoje myśli muszą wywoływać silne pragnienie. Przyglądaj się ludziom sukcesu i ich biznesom, czytaj biografie, czytaj książki biznesowe, puszczaj wodze fantazji, myśl i zastanawiaj się co możesz dostarczyć ludziom, żeby zarobić pierwszy milion. Twoje myśli muszą być skoncentrowane wokół głębokiego pragnienia. Pierwszy Milion musi najpierw narodzić się w Twojej głowie.

Musisz przyjąć też postawę odpowiedzialności za swoje życie – każdy samodzielny milioner doszedł do swoich pieniędzy biorąc odpowiedzialność za to co robi.

Twój umysł musi opanować myśli o bogactwie, dlatego, że to na czym się koncentrujesz rośnie.

Dzięki koncentracji na myśleniu o konkretnej rzeczy, której pragniesz przyciągasz w obszar swoich zainteresowań odpowiednich ludzi i wydarzenia. Być może dla Ciebie „Prawo Przyciągania” brzmi absurdalnie, ale pozwól, że dam Ci przykład:

Czy myślałeś kiedyś o konkretnym modelu auta? Co się wtedy dzieje?

Ja wiem co się dzieje… Zaczynasz wszędzie zwracać uwagę na ten model auta i przestajesz zauważać, że wokół niego jeżdżą też jakieś inne. Tak działa Twój umysł.

Dzięki koncentracji Twoje myśli będą zachęcały Ciebie do poszukiwania informacji, to z kolei doprowadzi Cię do odpowiednich ludzi – bo to ludzie są odpowiedzialni za dystrybucję informacji. Poznając właściwych ludzi i docierając do właściwych informacji uruchomisz ogromną machinę karmienia swojego umysłu tym, czego pragniesz, aż w końcu ruszysz w kierunku własnego sukcesu.

Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Pierwszy Milion – Sekret 2 – Planuj Dalsze Kroki

Oczywiście, musiałbyś być naiwniakiem sądząc, że samo myślenie załatwi sprawy za Ciebie. Oczywiście samo myślenie niczego nie załatwi, ale jest niezbędne do tego, żebyś w ogóle mógł przejść dalej. Kolejnym krokiem jest zaplanowanie. Chodzi tu o zaplanowanie kilku kluczowych rzeczy:

  • zdobycie wiedzy – czyli zadanie sobie pytania „Co muszę wiedzieć?”, żeby dotrzeć do kolejnego etapu, w którym chcesz być, a następnie zgromadzenie tej wiedzy.
  • próba – czyli zadanie sobie pytania „Czego natychmiast muszę spróbować?” i zaplanowanie, kiedy to zrobisz.
  • cel – czyli zadanie sobie pytania „Co chcę osiągnąć w najbliższym czasie?” i zaplanowanie do kiedy to osiągniesz.

Plan mógłby wyglądać następująco:

  • Muszę wiedzieć jak zarabiać na Programach Partnerskich – tę wiedzę zdobędę w ciągu najbliższych X dni.
  • Muszę podjąć pierwszą próbę – pierwsze działanie podejmę dnia Y.
  • Moim celem jest dodatkowe 1 000 zł miesięcznie – planuję osiągnąć to w dniu Z.

Pierwszy Milion – Sekret 3 – Działaj, DZIAŁAJ, D Z I A Ł A J…

W punkcie o planowaniu napisałem, że musisz podjąć próbę. Nie jest to do końca prawda. Słowo „spróbuję” to programowanie własnej porażki, to dawanie sobie furtki pod tytułem „Jeśli mi się nie uda, to się wycofam”. Właściwym podejściem jest przyjęcie postawy: „Będę działał, aż w końcu osiągnę cel”.

Musisz wiedzieć, że z działaniem w zakresie zarabiania pieniędzy w Internecie jest inaczej niż np. w sporcie. Jasne jest, że nie będziesz szybszy na 100m od Usaina Bolta i przyjęcie założenia, że będziesz działał aż w końcu go pokonasz byłoby nonsensem.

Zarabianie pieniędzy w Internecie to co innego – jeśli umiesz to robić, to pieniądze płyną do Ciebie szerokim strumieniem, a jeśli nie umiesz tego robić, to wystarczy, że się tego nauczysz. Tu nie ma miejsca na próbowanie i porażkę – tu jest miejsce na decyzję „Tak, decyduję się działać aż osiągnę cel”, a później robisz to.

Bez działania nic się nie uda – jest ono kluczowe.

PODSUMOWANIE

Projekt MoneyGenius dostarcza Ci wiedzy oraz wsparcia właściwych ludzi, otrzymujesz też strategie krok po kroku – wszystko czego potrzebujesz masz w jednym miejscu, musisz tylko zadać sobie pytanie czy naprawdę pragniesz być w życiu kimś i jesteś gotowy podjąć decyzję „Tak, decyduję się działać aż osiągnę cel” – jeśli tak, to zacznij już teraz! Wystarczy, że dołączysz >> TUTAJ <<

W przeciwnym razie opuść tę stronę, bo nie znajdziesz tu nic dla siebie – Projekt MoneyGenius to miejsce tylko dla ludzi pragnących dostatniego życia.

Zaprezentowane rezultaty są indywidualnymi wynikami. Osiągnięcie takich rezultatów przez każdą osobę nie jest gwarantowane.


Szymon Miller

Człowiek, mający niepohamowany apetyt na ciekawe życie, determinację i chęci ✌️

2 komentarze

Gloria · 7 sierpnia 2019 o 11:08

No to nie ma na co czekać lecimy 😀 😀

bmjvafwrww · 22 marca 2021 o 13:55

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.