Zgłaszają się do mnie ludzie, którzy chcieliby podjąć współpracę w ramach Projektu MoneyGenius i zadają takie pytania:

  • Na jakich warunkach będę zatrudniona?
  • Czy ta praca jest bezpieczna?
  • Czy ta praca jest legalna?
  • Czy ktoś jeszcze wykonuję tę pracę?
  • Na czym będzie polegała moja praca?
  • Czy tę pracę trzeba wykonywać w określonych godzinach?
  • Jaki będzie zakres moich obowiązków?
  • Czy codziennie muszę siedzieć przed komputerem?
  • Kim jest pracodawca?

Postaram się wyjaśnić wszystko w dalszej części tekstu.

Współpraca w ramach Projektu MoneyGenius to nie „praca w Projekcie MoneyGenius”

Dla przypomnienia: Czym jest MoneyGenius? Projekt MoneyGenius tworzy grupa osób z ogromnym doświadczeniem w zarabianiu przez Internet. W ramach Projektu MoneyGenius uczymy naszych podopiecznych, krok po kroku, w jaki sposób zarabiać w Internecie w 100% online, bez wychodzenia z domu.

Pokażemy Ci najlepsze, sprawdzone w praktyce strategie zarabiania w Internecie. Od nas dostajesz praktyczną wiedzę i wskazówki, co robić i jak robić, żeby zarabiać online.

Dlaczego Cię uczymy i to w dodatku bezpłatnie? Bo mamy z tego prowizję, kilka (czasami kilkanaście) procent prowizji od kwoty jaką zarobią nasi podopieczni. Ta prowizja nie jest potrącana od Twojego wynagrodzenia, ale jest dodawana do naszego – jako bonus.

Zależy nam na tym, żebyś zarabiał jak najwięcej, bo wtedy jesteśmy lepiej wynagradzani. Krótko mówiąc: Zarabiamy, jeśli Ty zarabiasz.

MoneyGenius nikogo nie zatrudnia i nikomu nie daje pracy – to nie jest praca w tradycyjnym rozumieniu. Praca w Projekcie MoneyGenius nie istnieje 🙂

Jak wygląda współpraca?

Twoje działanie w Projekcie MoneyGenius opiera się na dobrowolności i samodzielności.

Dobrowolność – udział w projekcie jest dobrowolny – możesz w każdej chwili zrezygnować z udziału, ale musisz wtedy liczyć się z tym, że nie zarobisz pieniędzy.

Samodzielność – my damy Ci jasne instrukcje i konkretną, praktyczną wiedzę. Przeprowadzimy Cię konkretną ścieżką, dzięki której zrozumiesz jak to wszystko działa i w jaki sposób zarabiać, ale… to od Twojego działania będą zależały ostateczne efekty.

My wiemy, że Projekt MoneyGenius działa. Wiemy co robić i jak robić, żeby zarabiać, ale niczego nie zrobimy za Ciebie. Sam musisz przede wszystkich chcieć i działać.

W Projekcie MoneyGenius nie ustalamy żadnych warunków Twojego zatrudnienia – bo my Cię nie zatrudniamy. Nie wyznaczamy Ci godzin „pracy”. Nie decydujemy o tym, czy masz „pracować” rano czy wieczorem – kompletnie nas to nie obchodzi.

To jest Twoja sprawa jak pracujesz, kiedy, jak długo i czy w ogóle coś robisz.

Dopóki się starasz my Cię uczymy. Jak przestajesz się starać, my przestajemy Cię wspierać i naszą energię oraz czas przeznaczamy dla innych osób, którym zależy bardziej i chcą się rozwijać po to, żeby mieć znakomite zarobki. Bo kiedy oni zarabiają, my zarabiamy.

Bez szefa nie dam rady…

Większość ludzi zadaje pytania, które wymieniłem na początku, bo w ich głowie nie istnieje takie pojęcie jak „Zarabianie pieniędzy w sposób inny niż praca u kogoś”.

Ludzie są czasami tak zagubieni, że nie rozumieją tego, że wystarczy tylko odpowiedni mentor, komputer, dostęp do Internetu i trochę pracowitości, żeby zarabiać z dowolnego miejsca na Świecie z laptopem na kolanach.

Mówisz człowiekowi: To jest Program Partnerski, pracujesz sam, jesteś sobie szefem, my Cię nauczymy jak to robić, a on odpowiada: „Ale gdzie umowa?” „Gdzie macie biuro?” „Jaki jest mój zakres obowiązków?” „W jakich godzinach mam pracować?”

Naprawdę przerażające jest to jak ludzie przyzwyczaili się do… niewolnictwa.

Chodzą do pracy, której nienawidzą, słuchają szefa, którego nie lubią, tracą czas, który jest dla nich ważny, zarabiają pieniądze, które na nic nie wystarczają i jeszcze dali sobie wmówić, że to jest: bezpieczne, uczciwe i stabilne, bo mają „umowę” i ktoś im KAZAŁ pracować od 8 do 16-tej.

Można inaczej…

Możesz godnie zarabiać, godnie żyć, pracować w domu mając tylko komputer i Internet, ale musisz zmienić myślenie. Musisz zrozumieć, że dopóki wymieniasz swój czas za marną pensję na umowę o pracę, to marnujesz swoje życie. To nie jest droga do bogactwa i dostatniego życia. To droga do nędzy, stresu i utraty zdrowia.

Kiedy chodzisz do pracy życie przecieka Ci przez palce. Wybór tej drogi wynika z biedy mentalnej. Człowiek mentalnie biedny wybiera warianty „bezpieczne”, bo wydaje mu się, że praca na umowę o pracę za marne grosze i tyranie na szefa, to jest ten „bezpieczny” wariant.

Tymczasem prawdziwy bezpieczny wariant, to posiadanie takiej ilości gotówki, która daje Ci wolność decydowania o sobie. Żeby ją posiadać, trzeba ją zarobić. Żeby ją zarobić trzeba trochę samodzielności.

Jeśli potrzebujesz umowy, szefa nad sobą i konkretnych godzin pracy, których szef będzie pilnował z zegarkiem w ręku, to oznacza, że musisz zmienić swój sposób myślenia. Zajrzyj do mojej biblioteki, zapoznaj się z kilkoma książkami – to bardzo ułatwi Ci życie 😉

Dla kogo jest Projekt MoneyGenius?

MoneyGenius jest dla ludzi, których stać na przynajmniej minimalną samodzielność i odrobinę myślenia. To nie oznacza, że masz rzucić pracę na etacie. To oznacza, że masz działać zamiast biadolić.

W ramach Projektu MoneyGenius możesz stawiać pierwsze kroki po pracy. Wystarczą 1-2 h dziennie, żeby zacząć budować dodatkowe źródło dochodu i w niedługim czasie całkowicie zrezygnować z etatu.

Nie wierzysz, że to możliwe? To idź do księdza, może on obudzi w Tobie wiarę, albo… wpadnij do centrum Warszawy i zobacz jakimi autami jeżdżą tam ludzie…

Coś Ci podpowiem: Nie zarobili na te auta na etacie, tyrając na swojego szefa po 10h dziennie.

Zarobili, bo zaczęli myśleć inaczej i działać inaczej… Wyzbyli się mentalnej biedy, która dręczy ponad 90% społeczeństwa… Postawili na odrobinę samodzielności i niezależności.

Tylko odrobinę… Stać Cię na tę odrobinę? To dołącz do Projektu MoneyGenius i zacznij zmieniać swoje życie 🙂


Szymon Miller

Człowiek, mający niepohamowany apetyt na ciekawe życie, determinację i chęci ✌️

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.