Zarabianie w Internecie wymaga różnych strategii. Jakiś czas temu pisałem o różnicach pokoleniowych w podejściu do zarabiania pieniędzy w Internecie, natomiast dziś zajmiemy się różnicami płciowymi, które w Projekcie MoneyGenius są bardzo wyraźne. Jakie podejście do zarabiania w Internecie mają mężczyźni, jakie kobiety i jakie wnioski możesz wyciągnąć dla siebie? Sprawdź!

Zarabianie w Internecie, a poczucie strachu, niepewności i ryzyka…

W tym zakresie różnice są bardzo widoczne. Mężczyźni są gotowi zacząć zarabianie w Internecie niemal od razu, kiedy tylko uzyskają podstawowe informacje o projekcie. Mężczyźni zupełnie słusznie wychodzą z założenia, że nic nie tracą (skoro nie muszą inwestować własnych pieniędzy), wobec czego nie zwlekają ze startem. Mężczyźni nie zadają miliona pytań, nie muszą wiedzieć i rozumieć wszystkiego, żeby postawić pierwszy krok. Mężczyźni są bardziej odważni i częściej widzą dużą szanse w możliwościach jakie daje Internetowe zarabianie.

Jeśli pokażesz facetowi możliwość zarobienia 10 tyś. PLN miesięcznie, to szybko przechodzi on od stanu zaprzeczania („Nie, to niemożliwe”) do stanu aktywności objawiającego się słowami „Ok, to co muszę zrobić żeby zacząć”? Oczywiście, są mężczyźni, są też zniewieściali chłopcy, którzy nie potrafią mierzyć się z zagrożeniami, tylko chcieliby ich unikać – tacy chłopcy, często szukają dziury w całym – podobnie jak kobiety.

Kobiety z natury są bardziej zachowawcze, częściej analizują i szukają dziury w całym, stawiają delikatne kroki, długo obserwują zanim podejmą działanie. Skupiają się na tym jak nie stracić (mimo iż nie inwestują pieniędzy) zamiast na tym, jak zarobić. Cechuje je duży lęk przed porażką i krytyką, poczucie niepewności i dużo większy brak wiary we własne siły. Kobiety często z góry zakładają, że jak się na czymś nie znają i czegoś nie rozumieją, to będzie im trudno osiągnąć sukces – co bardzo często nie ma pokrycia w rzeczywistości 🙂

Zarabianie w Internecie, a wytrwałość i cierpliwość w drodze do celu…

O ile mężczyźni znacznie chętniej podejmują działanie i z impetem „wchodzą” w nowe perspektywiczne projekty, o tyle kobiety (te które się zdecydują) są znacznie bardziej wytrwałe. Mężczyźni, szczególnie Ci w okolicach 20-go roku życia mają potworną manierę domagania się wszystkiego na TERAZ. Jeśli „za chwilę” nie widzą efektów swojej pracy, to szybko się poddają i rezygnują.

Kobiety są dużo bardziej „zdyscyplinowane” – są bardziej fair same wobec siebie. Rozumieją, że efekty wynikają z włożonej pracy, która kiełkuje po czasie. Kobieta z reguły działa systematycznie, od początku do końca. Wytrwale realizuje wszystkie wskazówki i cierpliwie czeka na efekty.

Gdybyśmy podzielili kobiety i mężczyzn przed przystąpieniem do Projektu MoneyGenius na dwie równe grupy, po 50% każda, to zdecydowanie więcej mężczyzn rozpocznie działanie. Gdybyśmy jednak dokonali tego samego podziału wśród osób, które już rozpoczęły naukę w ramach Projektu MoneyGenius, to okazuje się, że znacznie więcej kobiet dotrze do 7-go etapu i będzie miało efekty.

Kobiety znacznie bardziej potrafią odroczyć gratyfikację i dzięki temu osiągają więcej.

Oczywiście, życie i praktyka pokazują, że działanie podejmie około 80% mężczyzn (ze 100% mężczyzn) i jakieś 20% kobiet (ze 100% kobiet) stąd liczebność mężczyzn w naszym projekcie jest znacznie wyższa, co wcale nie przekłada się na wyższą efektywność ich działań.

Podsumowanie

Najlepszym połączeniem w drodze do sukcesu jest połączenie męskiej odwagi, chęci działania i entuzjazmu z kobiecą cierpliwością i wytrwałością w drodze przez kolejne etapy. Osoby, które wykazują takim zestaw cech radzą sobie w Projekcie MoneyGenius doskonale, są dużo bardziej zaangażowane i dużo lepiej rozumieją po co są w projekcie i jaki jest ich prawdziwy cel. Takie osoby nie spuszczają swojego celu z oka, jednocześnie mając świadomość, że dojście do niego wymaga odrobiny pracy i czasu – nic nie dzieje się od razu, tym bardziej jeśli chodzi o zarabianie w Internecie.

Zarabianie w Internecie ma jednak jedną OGROMNĄ zaletę – jeśli cierpliwie poczekasz na efekty nieustannie działając, to osiągniesz dużo większą skalę działań niż w większości biznesów tradycyjnych – to jest klucz zarabiania w Internecie.

Chcesz do nas dołączyć? WYKONAJ ETAP 1 😉


Szymon Miller

Człowiek, mający niepohamowany apetyt na ciekawe życie, determinację i chęci ✌️

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.